Facebook Twitter

Agencje pośrednictwa pracy zajmują się przede wszystkim pośrednictwem pracy na terenie kraju lub za granicą u pracodawców zagranicznych lub obywateli polskich. Agencje takie pomagają osobom poszukującym pracy w znalezieniu odpowiedniego zatrudnienia, a pracodawcom w znalezieniu pracowników z odpowiednimi kwalifikacjami.

Samodzielne poszukiwanie pracy nie zawsze kończy się sukcesem. Brak powodzenia w tym zakresie często prowadzi do frustracji i braku wiary we własne możliwości. Te zagrożenia są szczególnie silne w wypadku osób wkraczających dopiero na rynek pracy. Zagrożeniem jest też ryzyko zawarcia umowy o pracę z firmą lub osobą, która zawiedzie nasze zaufanie lub okaże się zwykłym oszustem.

Osobom wyjeżdżającym po raz pierwszy za granicę lub takim którzy chcą wszystko załatwić na własną rękę doradzamy wyjazd za pośrednictwem profesjonalnej agencji zatrudnienia posiadającej certyfikat Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Wykaz takich agencji znaleźć można na stronie internetowej Ministerstwa Pracy pod adresem www.kraz.praca.gov.pl.

W przypadku wyjazdu za pośrednictwem T&S Group wszystkie formalności związane z podjęciem pracy przyjmie na siebie agencja, najczęściej oferując dodatkowo transport i możliwości zakwaterowania.
Agencja jest też pośrednikiem między pracownikiem i pracodawcą, co ma ogromne znaczenie podczas pracy za granicą, zwłaszcza na początku, zanim pracownik osiągnie swobodę i sprawność w posługiwaniu się językiem.

Dlatego jeżeli szukacie pracy za granicą skorzystajcie z usług Agencji Pośrednictwa Pracy. Jest ich na naszym rynku sporo, zwłaszcza tych oferujących pracę w Holandii.

 

BEZPŁATNE INFOLINIE
(tylko z telefonów stacjonarnych)
Bezpłatne infolinie0 800 88 77 66 Bezpłatne infolinie0 800 88 20 20
CERTYFIKATY
Certyfikat KRAZ