Facebook Twitter

PROCES REKRUTACJI

Agencja Pośrednictwa Pracy T&S Group pośredniczy w poszukiwaniu kandydatów do pracy u pracodawców zagranicznych – holenderskich. Tym samym prowadzi rekrutację na różne stanowiska. Jeśli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy, prosimy o zapoznanie się z następującymi etapami rekrutacji:

1. Oferty pracy napływają na bieżąco od poniedziałku do piątku danego tygodnia.

2. W odstępie 1-3 tygodni od planowanego przez Państwa wyjazdu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy on-line, dostępny na stronie www.tnsgroup.pl (nie ma możliwości podawania danych osobowych telefonicznie).

Mogą Państwo aplikować na jedną z podanych na stronie internetowej ofert pracy, która wzbudzi Państwa zainteresowanie lub też wypełnić formularz zgłoszeniowy bez konkretnego wskazania oferty pracy.

Zarówno w jednym jak i drugim przypadku określacie Państwo swoją dyspozycyjność oraz predyspozycje, które są ważną wskazówką dla rekruterów.

Dokonując rejestracji elektronicznej są Państwo automatycznie przypisani do firmowej bazy danych. Dzięki temu w momencie pojawiania się ofert dostają Państwo powiadomienia sms-em lub telefonicznie przez dział Call Centre.

3. Kolejny etap to: weryfikacja znajomości języka angielskiego/niemieckiego/holenderskiego, w zależności, którym językiem obcym włada kandydat do pracy. Zazwyczaj odbywa się telefonicznie.

W przypadku nieznajomości języków obcych etap ten jest pomijany a profil kandydata dopasowywany jest do ofert pracy w których nie jest wymagana znajomość języka obcego.

4. Dobór oferty (czas trwania tego etapu zależy od predyspozycji kandydata i dostępności ofert pracy w Agencji Pośrednictwa Pracy T&S Group).

5. Finalizacja procesu rekrutacyjnego – podpisanie wszelkich niezbędnych dokumentów związanych z Państwa wyjazdem do pracy.

T&S Group organizuje wyjazdy do Holandii regularnie w każdy weekend.

FAQ - najczęściej zadawane pytania Dowiedz się, jak otrzymać e-mailem swój jaaropgaaf

 

 

BEZPŁATNE INFOLINIE
(tylko z telefonów stacjonarnych)
Bezpłatne infolinie0 800 88 77 66 Bezpłatne infolinie0 800 88 20 20
CERTYFIKATY
Certyfikat KRAZ