Facebook Twitter

Transport

 

T&S Group ma dostęp do dużej, nowoczesnej floty samochodowej. Dzięki temu jesteśmy elastyczni w kwestiach związanych z transportem i swobodnie dysponujemy samochodami, które służą dojazdom do pracy pracownikom tymczasowym.

Dostają oni samochód do dyspozycji w celach służbowych lub korzystają z niego w ramach tzw: carpoolingu – formy podróżowania polegającej na udostępnianiu wolnego miejsca we własnym samochodzie lub korzystaniu z wolnego miejsca w samochodzie innego użytkownika.

Ponadto klienci T&S Group mają możliwość zamieszczania reklamy na samochodach należących do floty, którą dysponuje firma. Flota składa się z mniejszych i większych samochodów. Wszystkie pojazdy są sprawne, ekonomiczne w użytkowaniu i podlegają stałemu nadzorowi technicznemu.

Aby w pełni świadomie i bezpiecznie korzystać z samochodów T&S College w swojej ofercie przewiduje także szkolenia z zakresu efektywnego użytkowania samochodów i oszczędnej jazdy przyjaznej środowisku.

W przypadkach małych odległości z miejsca dowolnego zamieszkania do miesca pracy istnieje możliwośc wynajęcia firmowego rowera. Warunkiem wypożyczenia jest uiszczenie kaucji zwrotnej w wysokości 50 euro.Kaucja zostaje zwrócona w ostatnim rozliczeniu kończącym współpracę z firmą pod warunkiem zwrotu sprzętu w stanie nieuszkodzonym.

Dowiedz się więcej...

Zakwaterowanie Opieka CSR

 

 

BEZPŁATNE INFOLINIE
(tylko z telefonów stacjonarnych)
Bezpłatne infolinie0 800 88 77 66 Bezpłatne infolinie0 800 88 20 20
CERTYFIKATY
Certyfikat KRAZ